top of page
pexels-suzy-hazelwood-3886870.jpg

Haberler

Black on Transparent.png

Kurucu ve CEO'muzun Mesajı: Ülkemize Geçmiş Olsun

Değerli çalışma arkadaşlarım ve paydaşlarımız,

 

Depremin ilk gününden bugüne "GrowX Dayanışma Platformu" olarak tüm paydaşlarımızı tek tek aradık, yanlarında olduk, moral verdik, ilişkileri ve networklarımızı kullanıp erzak, giyim vs. yönlendirmeler yaparak kaynakla ihtiyaç sahiplerini kendi çapımızda buluşturduk, maddi yardım yaptık.

Yönetim danışmanlarımızdan gönüllü olarak kurtarma ekibinde yer alarak depremzedelere, İstişare Kurulu Üyemiz geniş networku ile birçok ihtiyaç sahibine umut oldu. Çalışma arkadaşlarımız ve iş ortaklarımız da kendi bireysel çabaları ile inanılmaz desteklere imza atıyorlar. Verdiğimiz bilgilerle bilinç yaratıyoruz. Çocuklarımız kendileri küçük ama büyük gönülleri ile koliler hazırladı.

Tüm GrowX ailesi ve paydaşları olarak hepimiz kendi çapımızda kimimiz maddi, kimimiz manevi bir şeyler yapıyoruz.

 

Yaptığımız tüm çalışmalar ve attığımız her adımda herkesin buluştuğu yer insanlık oldu. Dayanışma kültürü oldu.

 

Sürecin başından itibaren, GrowX Dayanışma Platformu ile irtibat halinde, depremden zarar gören vatandaşlarımızın ihtiyaçlarına yönelik çalışmalarda yer alan tüm çalışma arkadaşlarımıza ve paydaşlarımıza verdikleri destek için çok teşekkür ediyorum.

Ülkemizin tek bir bireyinden, en büyük şirketlerine kadar maddi manevi desteğini göstermesi, bu yarayı hep birlikte daha kısa sürede saracağımızın bir göstergesidir. Arama kurtarma çalışmaları sonrası "zor zamanlarda bir araya gelebilmeyi" başarabilen bir millet olarak, yaşadığımız bu kötü günleri ardımızda bıraktığımızda da bir araya gelebilmenin, dersler çıkarıp birlikte üretmenin yollarını aramalıyız.

 

Bununla birlikte şu hatırlatmayı da yapmakta yarar görüyoruz. Geçmişten gelen deneyimler gösteriyor ki, depremden yaralı kurtulan, yakınlarını ve evlerini kaybeden, yaşadığı korku ve acı nedeniyle başka yerlere göç etmeyi düşünen bir çok insanımızın en az 1 yıl düzenli maddi manevi yardıma ihtiyacı olacak. O yüzden kısa vadeli her şeyi seferber edip sonradan kaderine terk etmeden sürdürülebilir şekilde yardımlara devam etmek gerekir diye düşünüyoruz.

Bu vesileyle depremde yaşamını yitiren vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, ailelerine başsağlığı ve yaralılara acil şifalar dilerim.

 

Sevgi ve saygılarımla,

09.02.2023

 

Dr. Savaş Tavşancı

Kurucu ve CEO

image (1).png

GrowX Sürdürülebilirliğe Odaklanıyor!

   Yönetim danışmanlığı, yönetici mentorluğu ve kurum içi eğitim alanlarında hizmet veren

GrowX Yönetim Danışmanlığı Ltd. Şti., kuruluşlarının birinci yılını kutlamak amacıyla bir toplantı düzenledi. GrowX Yönetim Doktoru Kurucu ve CEO’su Dr. Savaş Tavşancı toplantıda kuruluş sürecini, misyonunlarını ve ileriye dönük hedeflerini anlattı. Tavşancı, sürdürülebilirlik raporu çalışmalarına da başladıklarını söyledi.
   

 


    Üç alana odaklandıklarını dile getiren Tavşancı, “Yönetim danışmanlığı, yönetici mentorluğu ve kuruma özel eğitimler. Bunu nasıl farklılaştırabileceğimizi düşünürken Türkiye’de ve dünyada ana odağın büyümek ve sürdürmek olduğunu gördük. Hepimizin ana odak noktası şirketlerimizi ve kurduğumuz varlıkları ileriye taşımak, değerini artırmak ama en önemlisi onu sürdürebilmek. Bu uzmanlığımızı ortaya koyarak şirketlerin büyümelerine ve kurumsallaşmalarına artı değer katmak misyonuyla hizmetlerimizi sunmaya başladık. Türkiye’deki aile şirketlerine uygun bir kurumsallaşma modelini bilimsel olarak geliştirdik. Bunu da 101 halka açık şirket üzerinde 3 yıllık yoğun bir araştırmayla bunu yaptık” diye konuştu.

“ŞİRKETLERİN KATMA DEĞERİNİ ARTIRMAK ÜZERİNE ÇALIŞTIK”
    25 yıllık profesyonel iş yaşamında yön değiştirerek girişimci olmaya karar verdiğini belirten Tavşancı, “25 yılın 16 yılı orta üst düzey yöneticiliklerle geçti. Hep şirketlerin katma değerini artırmak üzerine çalıştık. Çalıştığım sektörler içinde en ağırlıklı olan şu an kurucusu olduğum danışmanlık sektörü oldu” dedi.
    İki ay yaklaşık isim üzerine türetmeler yaptıklarını dile getiren Tavşancı, “60 tane isim ortaya çıktı. Adımızın GrowX olmasına karar verdik. Kurumsallığa inanmış insanlar olarak bizden sonra da devam etsin, kişiler değil kurumsal varlıklar yaşasın mantığıyla ve uluslararası arenada da bilgimizi konuşturabilmek amacıyla yabancı isim olmasını istedik. X de sonsuzluk ve sürdürülebilirlik anlamını taşıyor. Growth ile ikisi birleşince GrowX ortaya çıktı. Markamızın tamamlayıcı uzantısı yönetim doktoru oldu.  İkisi birleşince GrowX Yönetim Doktoru adı altında GrowX Yönetim Danışmanlığı Ltd. Şti. geçen yıl kurduk” ifadelerine yer verdi.

HEDEF, ALANINDA EN İYİ 10 MARKADAN BİRİ OLMAK
    Günümüzde eski alışkanlıklarımızın değiştiğini söyleyen Tavşancı, “Özellikle pandemi şirketlerin risk yönetimine içinde ne olursa olsun bulunması gerekiyor. Biz bu noktada şirketlere o risklerini minimize etme daha yönetilebilir hale gelmeleri amacıyla da hizmetlerimizi sunmaya başladık. Şirket olarak büyümeyi kendimize odak edindik. Son bir yılda yüzde 258 oranında iş performansını yakaladık. Mayıs ve haziran ayında gelen danışmanlık taleplerine şu an temmuz ayına tarih verebilir durumdayız. Bu sürede 16 kişilik bir Yönetim Danışmanlığı ve Danışma Kurulu Üyesi ekibine ulaştık. Antalya Ankara, Bursa, Denizli, İstanbul, İzmir, Manisa, Konya, Sakarya illerine yayıldık. Hedefimiz vizyonla yola çıktığımızda 10 yılda Türkiye’de en iyi 10 yönetim danışmanlığı markasından biri olmak” ifadelerine yer verdi.

20220321170420366 (1).jpg

GrowX Ekosistemi Resmen Kuruldu... 

GrowX Yönetim Doktoru vizyon projesi olan

GrowX Ekosistemi resmen kuruldu. Genel merkezimizde gerçekleşen toplantıda ekosistem iş ortaklarımız

Excopan, GRC Legal, Peg Medya, Rewell Tercüme ile birlikte imzalar atıldı.

Growx Yönetim Doktoru, Türkiye’nin en iyi 10 yönetim danışmanlığı markalarından birisi olma vizyonuyla çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Vizyon projelerimizden olan GrowX Ekosistemi resmen kuruldu. Amacı paydaşlarına daha geniş ve daha bütünleşik hizmetler sunabilmek ve kendi alanlarında başarılı farklı markaların bir araya gelmesiyle yeni artı değerler yaratmaktır.
GrowX Yönetim Doktoru genel merkezinde Kurucu ve CEO’su Dr.Savaş Tavşancı liderliğinde gerçekleştirilen toplantıda birlikte imzalar atıldı.

Toplantıda Excopan Kurucu ve Ortakları Gizem Güvel ve Selçuk Akmaz, GRC Legal Kurucusu Av.Mehmet Şahin, Peg Medya Kurucusu R. Sinem Gürocak, Rewell Tercüme Kurucusu Güler Erden hazır bulundu.

GrowX Ekosisteminde;
🌍Excopan; "tıbbi cihaz" sektörüne yönelik uçtan uca çözümler (MDR geçiş süreci, CE belgeleme, siber güvenlik ve veri güvenliği, klinik araştırma süreci, 13485 kalite yönetim sistemi çözümleri)

🌍GRC Legal; aile anayasası hazırlama, aile servetini koruma ve şirketler hukuku çözümleri

🌍Peg Medya; sosyal medya yönetimi, dijital tasarım, dijital pazarlama, basın ilişkileri konularında çözümler üretecekler.

🌍Rewell Tercüme’de GrowX Yönetim Doktoru İstanbul Avrupa yakası temsilciliğini yürütecektir.

Kurulduğumuz günden bugüne paydaşlarımıza artı değer katma misyonu ile çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz ve etmeye de devam edeceğiz.

GrowX Ekosistemi, tüm paydaşlarımız için hayırlı olsun.

WhatsApp Image 2022-03-23 at 09.06.50.jpg

GrowX Yönetim Danışmanlığı CEO'su Savaş Tavşancı, devlet desteklerinin sınırlı olduğu bir ortamda işletmelerin ve yatırımcıların risk konusuna bakışının değiştiğini dile getirdi. Çoğu sektörde bir arayış olduğunu ve yönetim danışmanlığı kavramının daha iyi anlaşılmaya başlandığını aktaran Savaş Tavşancı, üretim ve ticaretin sadece birer rakamdan ibaret olmadığını belirterek şöyle devam etti...

İŞBİRLİĞİ VURGUSU

Günümüzden yeni gerçeklikten ve hayattan söz ediyoruz. Eski alışkanlıklarımız değişti. Sadece ülkemiz değil yurtdışındaki firmalarda uzun vadeli planlarını buna göre yapmaya çalışıyorlar. Sonuçta, risk sadece virüsün getirdiği sosyal gerçeklikleri değil; öngörülemeyen unsurları da içeriyor. Dolayısıyla firmalar hem temkinli davranıyor hem işbirliklerini geliştirmeye çalışıyor.

YÖNETİM DOKTORU

Tavşancı, bu noktada danışmanlık hizmeti almanın önemli olduğunu savundu, “Firma olarak yaptığınız iş ve işlemlerde belli aşamaları takip etmeniz; kriz yönetiminde ise profesyonel destek almanız gerekiyor. Çünkü, eskisi gibi bir dünyada yaşamıyoruz. Her şey çok kritik öneme sahip ve belirsizliği asla kabul etmiyor. Uzaktan çalışma kavramının tartışıldığı; bununla ilgili mevzuata ve altyapıya odaklanıldığı bir dönemde, değişime ayak uydurmanız gerekiyor. Biz, GrowX Yönetim Doktoru markası ile işletmelerin ihtiyaç duyduğu konularda özel çözümler sunuyoruz. Sadece kısa vadeli kar odaklı çalışmaları değil; firmanın, sektörün ve ülkenin kazanacağı sürdürülebilir bir büyüme ve gelişim modeli paydaşlarımıza sunmaya çalıyoruz” dedi.

HÜRRİYET / İZMİR

Şirketlerin Risk Algısı Değişti

10 BİN KM YOL KAT ETTİK

ŞİRKET olarak küresel felaketin yaşandığı bir dönemde büyüme perspektifini ortaya koyduklarını vurgulayan Tavşancı, “Son altı ayda yüzde 180 oranında bir iş performansı yakaladık ki bu rakam, büyük umutlarla kucakladığımız 2022’de bize referans oldu. Hizmet verdiğimiz danışmanlık, eğitim ve mentorluk alanlarında mart ayı için rezervasyonumuz dahi kalmadı. Kurda yaşanan gelişmelere rağmen firmaların yoğun ilgisi; 13 kişiden oluşan danışman kadromuzu ve tabi ki yönetimimizi mutlu etti. Türkiye’nin hemen her noktasına odaklandık. Yüz yüze çalışmalar yapmak için geçtiğimiz haziran ayından bu yana yaklaşık 10 bin kilometre yol kat ettik. Şu anda Antalya, Ankara, Bursa, Denizli, İstanbul, İzmir, Konya ve Sakarya’daki paydaşlarımızla aktif olarak çalışıyoruz. Hedefimiz Türkiye’nin en iyi 10 yönetim danışmanlığı markalarından birisi olmak” dedi.

SÖYLEŞİ ZİNCİRİ

HER ay farklı konu ve konukların yer aldığı online ‘GrowX Talks’ başlıklı söyleyişi başlattıklarını aktaran Tavşancı, “Bu toplantılarımızın ilkinde sürdürülebilirlik, ikincisinde dalgalı kurun iş yaşamına etkilerini, üçüncüsünde ise pandemide liderlik uygulamalarını konuştuk. Şubat ayı söyleşimizin konusu da ‘anlam odaklı büyüme’ oldu. Ayrıca sosyal sorumluluk misyonumuz çerçevesinde; GrowX CRS seminerleriyle üniversite öğrencileriyle buluşmaya da başladık. Öğretim ve araştırma faaliyetleriyle iç içe olmak, bilimin ve tabi ki bu sürecin bir parçası. Dolayısıyla burada da dinamik olmaya gayret ediyoruz” diye konuştu.

indir.png
WhatsApp Image 2022-03-09 at 18.26.28.jpeg

GrowX'ten Yönetim Danışmanlığı Formülü

Koronavirüs pandemisine bağlı olarak Dünya’da ve ülkemizde ortaya çıkan olumsuz gelişmelerin ve yaşanan hızlı değişimlerin firmalar üzerinde baskı oluşturduğunu belirten Growx Yönetim Danışmanlığı Ltd. Şti. Kurucu ve CEO’su Dr. Savaş Tavşancı, ortaya çıkan tabloda risk algısının değiştiğini; yeni gerçeklikte danışmanlığa dayalı iş birliklerinin ve formüllerin ön plana çıktığını söyledi. Çoğu sektörün bu zorlayıcı ortamdan çıkmak ve geleceğe sağlam adımlarla ilerlemek için arayış içinde olduğunu vurgulayan Tavşancı, bu noktada iş planlamalarına yönelik profesyonel danışmanlık ve mentorluk desteği almanın önemine dikkat çekti.

Uluslararası rekabetteki belirsizlik ortamı, her alanda yaşanan hızlı değişim ve dalgalanmalar, ülkemizdeki iş dünyasını tedirgin etmeyi sürdürüyor. Bu noktada firmaların çözüm arayışı sadece hammadde temini ve işgücünde değil; stratejik hedeflerin oluşturulmasında ve risk algısında da kendisini gösteriyor. Devlet desteklerinin sınırlı olduğu bir ortamda işletmelerin ve yatırımcıların risk konusuna bakışının değiştiğini ifade eden Growx Yönetim Danışmanlığı Ltd. Şti. CEO’su Dr. Savaş Tavşancı, çoğu sektörde bir arayış olduğunu ve yönetim danışmanlığı kavramının daha iyi anlaşılmaya başlandığını söyledi. Üretim ve ticaretin sadece birer rakamdan ibaret olmadığını açıklayan Tavşancı, “Günümüzde yeni gerçeklikten ve hayattan söz ediyoruz. Eski alışkanlıklarımız değişti. Sadece ülkemizde değil yurt dışındaki firmalar da uzun vadeli planlarını buna göre yapmaya çalışıyorlar. Sonuçta, risk sadece virüsün getirdiği sosyal gerçeklikleri değil; öngörülemeyen unsurları da içeriyor. Dolaysıyla firmalar hem temkinli davranıyor hem iş birliklerini geliştirmeye çalışıyorlar” dedi. Tavşancı, bu noktada danışmanlık hizmeti almanın önemli olduğunu kaydederek, “Firma olarak yaptığınız iş ve işlemlerde belli aşamaları takip etmeniz; kriz yönetiminde ise profesyonel destek almanız gerekiyor. Çünkü, eskisi gibi bir dünyada yaşamıyoruz. Her şey çok kritik öneme sahip ve belirsizliği asla kabul etmiyor. Uzaktan çalışma kavramının tartışıldığı; bununla ilgili mevzuata ve altyapıya odaklanıldığı bir dönemde, değişime ayak uydurmanız gerekiyor. Biz, GrowX Yönetim Doktoru markası ile işletmelerin ihtiyaç duyduğu konularda özel çözümler sunuyoruz. Biz sadece kısa vadeli kar odaklı çalışmaları değil; firmanın, sektörün ve ülkenin kazanacağı sürdürülebilir bir büyüme ve gelişim modeli paydaşlarımıza sunmaya çalıyoruz” ifadesinde bulundu.

10 BİN KM YOL KAT ETTİK

 Şirket olarak küresel felaketin yaşandığı bir dönemde büyüme perspektifini ortaya koyduklarını vurgulayan Tavşancı, “Son altı ayda yüzde 180 oranında bir iş performansı yakaladık ki bu rakam, büyük umutlarla kucakladığımız 2022’de bize referans oldu. Hizmet verdiğimiz danışmanlık, eğitim ve mentorluk alanlarında Mart ayı için rezervasyonumuz dahi kalmadı. Kurda yaşanan gelişmelere rağmen firmaların yoğun ilgisi; 13 kişiden oluşan danışman kadromuzu ve tabi ki yönetimimizi mutlu etti” dedi. Türkiye’nin hemen her noktasına odaklandıklarını açıklayan Tavşancı, “Yüz yüze çalışmalar yapmak için geçtiğimiz Haziran ayından bu yana yaklaşık 10 bin kilometre yol kat ettik. Şu anda Antalya, Ankara, Bursa, Denizli, İstanbul, İzmir, Konya ve Sakarya’daki paydaşlarımızla aktif olarak çalışıyoruz. Hedefimiz Türkiye’nin en iyi 10 yönetim danışmanlığı markalarından birisi olmak. Bu vizyonumuzu, önümüzdeki yıllarda EMEA (Avrupa, Orta Doğu ve Afrika) bölgesi odağında yurtdışındaki çalışmalarımızla pekiştirmeyi hedefliyoruz. O zaman on bini değil yüzbinlerce kilometreyi konuşmaya başlayacağız. O yüzden umudumuz çok yüksek” diye konuştu.

 

SEKTÖR BAZLI PLANLAMA

Ambalaj, alüminyum, deniz taşımacılığı, hizmet, lojistik, makine, metal, tarım ve teknoloji sektörlerindeki şirketlerin gelişim süreçlerine katkı sağladıklarını ifade eden Tavşancı, “Danışmanlık hizmeti sunduğumuz şirketlerin organizasyonel, operasyonel, yönetimsel ve ticari performanslarına artı değer katmaya çalışıyoruz. Bunun için onları anlamaya ve ihtiyaçlarını tespit etmeye odaklanıyoruz. Mesela bazı paydaşlarımızın sürdürülebilirlik raporlarını hazırlıyoruz. Bu önemli çünkü yurt dışında bu kavrama önem veriliyor. Bir firma küresel rekabet istiyor ve yeni pazarlara açılmayı hedefliyorsa sürdürülebilirlik kavramını içselleştirmesi gerekiyor. Bunun yanında orta ve üst düzey yöneticilerin değişim yönetimi, kurumsallaşma, liderlik, karar verme ve motivasyon konularında gelişimlerini önemsiyoruz. Bu noktadaki eğitimlerimizle satıştan üretime yönetimden iş verimliliğine kadar birçok hususta firmayı aydınlatıyoruz” dedi.

GROWX TALKS

Firma olarak her ay farklı konu ve konukların yer aldığı çevrimiçi ‘GrowX Talks’ başlıklı söyleyişi başlattıklarını aktaran Tavşancı, “Bu toplantılarımızın ilkinde sürdürülebilirlik, ikincisinde dalgalı kurun iş yaşamına etkilerini, üçüncüsünde ise pandemide liderlik uygulamalarını konuştuk. Şubat ayı söyleşimizin konusu da ‘anlam odaklı büyüme’ oldu. Ayrıca sosyal sorumluluk misyonumuz çerçevesinde; GrowX CRS seminerleri ile üniversite öğrencileri ile buluşmaya da başladık. Öğretim ve araştırma faaliyetleriyle iç içe olmak, bilimin ve tabi ki bu sürecin bir parçası… Dolayısıyla burada da dinamik olmaya gayret ediyoruz” diye konuştu.

TECRÜBE ÖNEMLİ

Danışmanlık kavramının temelinde bilgi ve tecrübenin olması gerektiğinin altını çizen Tavşancı, sözlerini şöyle sürdürdü: “Şirketin kurucusu olarak, sadece benim, bu alanda 26 yıllık profesyonel iş hayatım bulunuyor. Zaten yüksek lisans ve doktora çalışmalarımı da kariyerime uygun olarak yönetim ve organizasyon alanında oluşturmuş bir kişiyim. Bunun yanı sıra akademik yetkinlik ve yeterliliğin de bu alanda ne kadar önemli olduğunu biliyorum. Dolayısıyla kendi içimizde hem literatürü takip etmeye hem de mesleki tecrübeyi paylaşmaya dikkat ediyoruz. Yakın gelecekte, hizmet kapsamımızı geliştirerek; iş dünyamızın ihtiyaç duyduğu konularda yardımcı olmaya devam edeceğiz. Markamıza ruh veren grow kelimesi de growth yani İngilizce’de büyümek anlamına geliyor. Aynı şekilde X de sürdürülebilirlik anlamına geliyor. Biz firmalarımızın sürdürülebilir büyümeleri için çalışmaya devam edeceğiz.”

Haber sayfası için:

Ekran görüntüsü 2022-03-09 185226.png
DrSavasTavsanciWeb2k.jpg

Pandemide Risk Algısı Değişti

   Koronavirüs pandemisine bağlı olarak Dünya’da ve ülkemizde ortaya çıkan olumsuz gelişmelerin ve yaşanan hızlı değişimlerin firmalar üzerinde baskı oluşturduğunu belirten Growx Yönetim Danışmanlığı Ltd. Şti. Kurucu ve CEO’su Dr. Savaş Tavşancı, ortaya çıkan tabloda risk algısının değiştiğini; yeni gerçeklikte danışmanlığa dayalı iş birliklerinin ve formüllerin ön plana çıktığını söyledi. Çoğu sektörün bu zorlayıcı ortamdan çıkmak ve geleceğe sağlam adımlarla ilerlemek için arayış içinde olduğunu vurgulayan Tavşancı, bu noktada iş planlamalarına yönelik profesyonel danışmanlık ve mentorluk desteği almanın önemine dikkat çekti.

08 Mart 2022 - 12:50

Uluslararası rekabetteki belirsizlik ortamı, her alanda yaşanan hızlı değişim ve dalgalanmalar, ülkemizdeki iş dünyasını tedirgin etmeyi sürdürüyor. Bu noktada firmaların çözüm arayışı sadece hammadde temini ve işgücünde değil; stratejik hedeflerin oluşturulmasında ve risk algısında da kendisini gösteriyor. Devlet desteklerinin sınırlı olduğu bir ortamda işletmelerin ve yatırımcıların risk konusuna bakışının değiştiğini ifade eden Growx Yönetim Danışmanlığı Ltd. Şti. CEO’su Dr. Savaş Tavşancı, çoğu sektörde bir arayış olduğunu ve yönetim danışmanlığı kavramının daha iyi anlaşılmaya başlandığını söyledi. Üretim ve ticaretin sadece birer rakamdan ibaret olmadığını açıklayan Tavşancı, “Günümüzde yeni gerçeklikten ve hayattan söz ediyoruz. Eski alışkanlıklarımız değişti. Sadece ülkemizde değil yurt dışındaki firmalar da uzun vadeli planlarını buna göre yapmaya çalışıyorlar. Sonuçta, risk sadece virüsün getirdiği sosyal gerçeklikleri değil; öngörülemeyen unsurları da içeriyor. Dolaysıyla firmalar hem temkinli davranıyor hem iş birliklerini geliştirmeye çalışıyorlar” dedi. Tavşancı, bu noktada danışmanlık hizmeti almanın önemli olduğunu kaydederek, “Firma olarak yaptığınız iş ve işlemlerde belli aşamaları takip etmeniz; kriz yönetiminde ise profesyonel destek almanız gerekiyor. Çünkü, eskisi gibi bir dünyada yaşamıyoruz. Her şey çok kritik öneme sahip ve belirsizliği asla kabul etmiyor. Uzaktan çalışma kavramının tartışıldığı; bununla ilgili mevzuata ve altyapıya odaklanıldığı bir dönemde, değişime ayak uydurmanız gerekiyor. Biz, GrowX Yönetim Doktoru markası ile işletmelerin ihtiyaç duyduğu konularda özel çözümler sunuyoruz. Biz sadece kısa vadeli kar odaklı çalışmaları değil; firmanın, sektörün ve ülkenin kazanacağı sürdürülebilir bir büyüme ve gelişim modeli paydaşlarımıza sunmaya çalıyoruz” ifadesinde bulundu.

 

Haberin devamı ve haber sayfası için:

Ekran görüntüsü 2022-03-09 185418.png
piyasa-3m8R_cover.jpg

BASIN BÜLTENİ-Growx Yönetim Danışmanlığı/Tavşancı: Pandemide risk algısı değişti [FNC-NEWS]

Koronavirüs pandemisine bağlı olarak Dünya?da ve ülkemizde ortaya çıkan olumsuz gelişmelerin ve yaşanan hızlı değişimlerin firmalar üzerinde baskı oluşturduğunu belirten Growx Yönetim Danışmanlığı Ltd. Şti. Kurucu ve CEO?su Dr. Savaş Tavşancı, ortaya çıkan tabloda risk algısının değiştiğini yeni gerçeklikte danışmanlığa dayalı iş birliklerinin ve formüllerin ön plana çıktığını söyledi.
 

Çoğu sektörün bu zorlayıcı ortamdan çıkmak ve geleceğe sağlam adımlarla ilerlemek için arayış içinde olduğunu vurgulayan Tavşancı, bu noktada iş planlamalarına yönelik profesyonel danışmanlık ve mentorluk desteği almanın önemine dikkat çekti. Koronavirüs pandemisine bağlı olarak Dünya?da ve ülkemizde ortaya çıkan olumsuz gelişmelerin ve yaşanan hızlı değişimlerin firmalar üzerinde baskı oluşturduğunu belirten Growx Yönetim Danışmanlığı Ltd. Şti. Kurucu ve CEO?su Dr. Savaş Tavşancı, ortaya çıkan tabloda risk algısının değiştiğini yeni gerçeklikte danışmanlığa dayalı iş birliklerinin ve formüllerin ön plana çıktığını söyledi. Çoğu sektörün bu zorlayıcı ortamdan çıkmak ve geleceğe sağlam adımlarla ilerlemek için arayış içinde olduğunu vurgulayan Tavşancı, bu noktada iş planlamalarına yönelik profesyonel danışmanlık ve mentorluk desteği almanın önemine dikkat çekti. 
Uluslararası rekabetteki belirsizlik ortamı, her alanda yaşanan hızlı değişim ve dalgalanmalar, ülkemizdeki iş dünyasını tedirgin etmeyi sürdürüyor. Bu noktada firmaların çözüm arayışı sadece hammadde temini ve işgücünde değil stratejik hedeflerin oluşturulmasında ve risk algısında da kendisini gösteriyor. Devlet desteklerinin sınırlı olduğu bir ortamda işletmelerin ve yatırımcıların risk konusuna bakışının değiştiğini ifade eden Growx Yönetim Danışmanlığı Ltd. Şti. CEO?su Dr. Savaş Tavşancı, çoğu sektörde bir arayış olduğunu ve yönetim danışmanlığı kavramının daha iyi anlaşılmaya başlandığını söyledi. Üretim ve ticaretin sadece birer rakamdan ibaret olmadığını açıklayan Tavşancı, ?Günümüzde yeni gerçeklikten ve hayattan söz ediyoruz. Eski alışkanlıklarımız değişti. Sadece ülkemizde değil yurt dışındaki firmalar da uzun vadeli planlarını buna göre yapmaya çalışıyorlar. Sonuçta, risk sadece virüsün getirdiği sosyal gerçeklikleri değil öngörülemeyen unsurları da içeriyor. Dolaysıyla firmalar hem temkinli davranıyor hem iş birliklerini geliştirmeye çalışıyorlar? dedi. Tavşancı, bu noktada danışmanlık hizmeti almanın önemli olduğunu kaydederek, ?Firma olarak yaptığınız iş ve işlemlerde belli aşamaları takip etmeniz kriz yönetiminde ise profesyonel destek almanız gerekiyor. Çünkü, eskisi gibi bir dünyada yaşamıyoruz. Her şey çok kritik öneme sahip ve belirsizliği asla kabul etmiyor. Uzaktan çalışma kavramının tartışıldığı bununla ilgili mevzuata ve altyapıya odaklanıldığı bir dönemde, değişime ayak uydurmanız gerekiyor. Biz, GrowX Yönetim Doktoru markası ile işletmelerin ihtiyaç duyduğu konularda özel çözümler sunuyoruz. Biz sadece kısa vadeli kar odaklı çalışmaları değil firmanın, sektörün ve ülkenin kazanacağı sürdürülebilir bir büyüme ve gelişim modeli paydaşlarımıza sunmaya çalıyoruz? ifadesinde bulundu. 

Haberin devamı ve haber sayfası için:

indir (1).png
WhatsApp Image 2022-03-09 at 18.26.28.jpeg

GrowX'ten Yönetim Danışmanlığı Formülü

Pandemide Risk Algısı Değişti

Koronavirüs pandemisine bağlı olarak Dünya’da ve ülkemizde ortaya çıkan olumsuz gelişmelerin ve yaşanan hızlı değişimlerin firmalar üzerinde baskı oluşturduğunu belirten Growx Yönetim Danışmanlığı Ltd. Şti. Kurucu ve CEO’su Dr. Savaş Tavşancı, ortaya çıkan tabloda risk algısının değiştiğini; yeni gerçeklikte danışmanlığa dayalı iş birliklerinin ve formüllerin ön plana çıktığını söyledi. Çoğu sektörün bu zorlayıcı ortamdan çıkmak ve geleceğe sağlam adımlarla ilerlemek için arayış içinde olduğunu vurgulayan Tavşancı, bu noktada iş planlamalarına yönelik profesyonel danışmanlık ve mentorluk desteği almanın önemine dikkat çekti.

Haberin devamı ve haber sayfası için:

images.jfif

GrowX'ten Yönetim Danışmanlığı Formülü

DrSavasTavsanciWeb2k.jpg

 Koronavirüs pandemisine bağlı olarak Dünya’da ve ülkemizde ortaya çıkan olumsuz gelişmelerin ve yaşanan hızlı değişimlerin firmalar üzerinde baskı oluşturduğunu belirten Growx Yönetim Danışmanlığı Ltd. Şti. Kurucu ve CEO’su Dr. Savaş Tavşancı, ortaya çıkan tabloda risk algısının değiştiğini; yeni gerçeklikte danışmanlığa dayalı iş birliklerinin ve formüllerin ön plana çıktığını söyledi. Çoğu sektörün bu zorlayıcı ortamdan çıkmak ve geleceğe sağlam adımlarla ilerlemek için arayış içinde olduğunu vurgulayan Tavşancı, bu noktada iş planlamalarına yönelik profesyonel danışmanlık ve mentorluk desteği almanın önemine dikkat çekti.
    Uluslararası rekabetteki belirsizlik ortamı, her alanda yaşanan hızlı değişim ve dalgalanmalar, ülkemizdeki iş dünyasını tedirgin etmeyi sürdürüyor. Bu noktada firmaların çözüm arayışı sadece hammadde temini ve işgücünde değil; stratejik hedeflerin oluşturulmasında ve risk algısında da kendisini gösteriyor. Devlet desteklerinin sınırlı olduğu bir ortamda işletmelerin ve yatırımcıların risk konusuna bakışının değiştiğini ifade eden Growx Yönetim Danışmanlığı Ltd. Şti. CEO’su Dr. Savaş Tavşancı, çoğu sektörde bir arayış olduğunu ve yönetim danışmanlığı kavramının daha iyi anlaşılmaya başlandığını söyledi. Üretim ve ticaretin sadece birer rakamdan ibaret olmadığını açıklayan Tavşancı, “Günümüzde yeni gerçeklikten ve hayattan söz ediyoruz.

    Eski alışkanlıklarımız değişti. Sadece ülkemizde değil yurt dışındaki firmalar da uzun vadeli planlarını buna göre yapmaya çalışıyorlar. Sonuçta, risk sadece virüsün getirdiği sosyal gerçeklikleri değil; öngörülemeyen unsurları da içeriyor. Dolaysıyla firmalar hem temkinli davranıyor hem iş birliklerini geliştirmeye çalışıyorlar” dedi. Tavşancı, bu noktada danışmanlık hizmeti almanın önemli olduğunu kaydederek, “Firma olarak yaptığınız iş ve işlemlerde belli aşamaları takip etmeniz; kriz yönetiminde ise profesyonel destek almanız gerekiyor. Çünkü, eskisi gibi bir dünyada yaşamıyoruz. Her şey çok kritik öneme sahip ve belirsizliği asla kabul etmiyor. Uzaktan çalışma kavramının tartışıldığı; bununla ilgili mevzuata ve altyapıya odaklanıldığı bir dönemde, değişime ayak uydurmanız gerekiyor. Biz, GrowX Yönetim Doktoru markası ile işletmelerin ihtiyaç duyduğu konularda özel çözümler sunuyoruz. Biz sadece kısa vadeli kar odaklı çalışmaları değil; firmanın, sektörün ve ülkenin kazanacağı sürdürülebilir bir büyüme ve gelişim modeli paydaşlarımıza sunmaya çalıyoruz” ifadesinde bulundu.

Haberin devamı ve haber sayfası için:

Ankara Kalkınma Ajansı bünyesinde düzenlenen Tıbbi Cihaz Sektörüne yönelik yönetmeliğin sektör üzerindeki yaptırımlarına gerekliliğine ve ne yapması gerektiği konusunda diğer ekosistem paydaşları ile birlikte bütün Ankara üretici firmalarına verilen eğitim programında yer aldık. 

GrowX Yönetim Doktoru lansmanı Kurucumuz ve CEO'muz Dr. Savaş Tavşancı'nın açılış konuşması ile 14 Temmuz 2021 online olarak gerçekleştirildi.

18:15'te başlayan şirket lansmanımız şirketimizin yapılanmasının anlatımı, konuklarımızla kurumsallaşarak büyüme söyleşisi ve açılış kurdelesinin kesilmesiyle 19:30'da tamamlanmıştır.

GrowX Yönetim Doktoru, şirketlerin ve iş profesyonellerinin başarılarını artırmak, büyümelerine ve kurumsallaşmalarına artı değer katmak için hazırdır.

Adsız tasarım (5).png

GrowX Yönetim Doktoru markamız, Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından tescillendi.

Markamız, şirketlerin ve iş profesyonellerinin sürdürülebilir büyümelerine ve gelişimlerine artı değerler katmak için çalışmalarına devam edecek.

Vizyonumuz, 2030'a kadar yurt içinde, 2040'a kadar EMEA bölgesinde tüm paydaşlarımızın kabul ettiği en iyi 10 markadan birisi olmak.

bottom of page